Polyester Mesh, 53 Micron 40% Open Area, 18" x 20"
$63.99
1/bag
In-Stock: 23
Ships in 1-2 business days
Product Details
| Material | Polyester |
|---|---|
| Membrane Type | Mesh |
| Size | 18" x 20" |
| Mesh Opening (microns) | 53 |
| Open Area (%) | 40 |
| Packaging | 1/bag |
| Shipping Dimensions | 21 × 4 × 4 in |
| Shipping Weight | 2 lbs |
Is there something you’d like to see in our marketplace?
We’re continually adding items and would love to hear your ideas.

